ZespółZarząd główny

Iza

Iza pigan

Prezeska

Od zawsze czyli od 2009 roku w Stowarzyszeniu Kobiet Lasu jako członkini założycielka.
W Lasach Państwowych od 1997 roku: stażystka, podleśnicza, specjalistka ds. edukacji i ochrony przyrody, zastępczyni nadleśniczego; obecnie w Nadleśnictwie Bielsko. Przez blisko cztery lata pracowała naukowo w Instytucie Badawczym Leśnictwa. Doktor nauk leśnych ze specjalizacją hodowlaną.
Dlaczego SKL? Bo tak! Bo lepiej coś zrobić niż narzekać na niesprawiedliwy świat.
Prywatnie mama 2+2 dzieci. W domu też hoduje – prawie biodynamiczne warzywa, za to kwiaty zasusza na amen. Książkoholiczka, niepraktykująca pływaczka i fanka czadowych butów.

https://pl.linkedin.com/in/iza-pigan-857500162

20190720-DSC_5465

Dorota Bogdańska

VicePrezeska

od 2003 r. w RDLP w Zielonej Górze. Specjalista ds. gospodarki wodnej, wcześniej ds. zamówień publicznych. Obecnie w pracy pochłania mnie koordynacja projektów małej retencji i innych inwestycji związanych z gospodarką wodną oraz likwidacja szkód ubezpieczeniowych. Od 2010 r. w Stowarzyszeniu Kobiet Lasu. Wcześniej działała w zielonogórskim stowarzyszeniu Babska Agencja Rozwoju, później współkierowałam Fundacją Komunikacji Pozytywnej. Obecnie działa w Klubie Wysokogórskim Zielona Góra oraz SKL (Komisja Rewizyjna). Sprawę uzyskania prawdziwego równouprawnienia kobiet i mężczyzn uważa za korzystną dla obu płci. To co wywalczyły nasze poprzedniczki nie jest nam dane raz na zawsze, powinnyśmy strzec naszych wolności. A do głosu publicznego, również w naszym, leśnym środowisku, wprowadzać głos kobiet. Jesteśmy różni/różne i w tej pięknej różnorodności szukajmy naszej siły! Ma dwie wielkie pasje. Pierwsza to wspinaczka skałkowa i wysokogórska. A druga to wykorzystywanie dzikich roślin w kuchni i we własnoręcznie wykonanych kosmetykach i mydłach.

Ania Strus

Ania Struś- Płociszko

Skarbniczka

Leśniczka i ekonomistka, pracuje w RDLP  w Katowicach. Od zawsze w Stowarzyszeniu, najbardziej tajemnicza członkini zarządu. Dba o nasze pieniądze i o porządek w Stowarzyszeniu, studzi nasze nadmierne zapędy, a jak coś powie to trafia w dziesiątkę.

Kasia Kuruc

Kasia Kuruc

Sekretarz

Z wykształcenia jest leśniczką, w pracy zajmuje się marketingiem, czyli szeroko rozumianą sprzedażą drewna. Osoba odpowiedzialna za kontakty z kontrahentami oraz sprawny wywóz drewna z lasu, włączając w to nawet organizację odśnieżania dróg leśnych zimą i wyciąganie samochodów
z drewnem z rowów ;-). Prywatnie jest żoną leśniczego Klaudiusza, mamą 21 letniego Bartka (również leśnika) i 8 letniej Maliny. Uwielbia długie wakacje, podróżować i zwiedzać. Niestety z powodu panicznego strachu przed lataniem zwiedza tylko Europę ;-). Lubi czytać – namiętnie mroczne skandynawskie kryminały, szybko jeździć (o ile to ona prowadzi), jazdę na rolkach, spływy pontonowe i kajakowe, generalnie lubi wszystko organizować ;-). Jest kreatywna – rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba niestety czekać ;-).

Komisja rewizyjna

Magda

Magda Lisiecka- Ozimińska

Ania Kostrz

Ania Kostrz

Basia góralska

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial